Postele z prírodného dreva za skvelé ceny

Samotná posteľ je stredobodom každej spálne. V posteli trávime počas spánku podstatnú časť života, preto je dobré spať na kvalitné posteli. Po dobrom spánku je človek oddýchnutý a môže podávať čo najlepšie výkony. Tým najlepším na trhu sú jednoznačne postele z prírodného dreva čiže masívu. Majú síce vyššiu obstarávaciu cenu oproti obyčajným laminátovým posteliam, ale zase vám bude odmenou kvalita a pevnosť prírodného dreva, ktoré vydržia po mnoho rokov v stále rovnakom stave. A je zdravotne nezávadné. Masívne drevo je možné namoriť do rôznych druhov odtieňov, alebo môžete zvoliť prírodný odtieň dreva. Záleží len na vašom vkuse. 

Výrobcom postelí z prírodného dreva je aj česká spoločnosť Grossmann matrace. Postele vyrábajú z cenovo výhodné borovice alebo aj ten najkvalitnejší bukový masív. V ponuke nájdete manželské postele štandardných rozmerov 180 x 200 cm a 160 x 200 cm aj jednolôžka 90 x 200cm. A pretože sa jedná o priameho výrobcu, posteľ vám upraví podľa priania a vyrobí aj ďalšie doplnky ako sú nočné stolíky a komody presne podľa požiadaviek zákazníka. Postele Grossmann sú ošetrené ekologickým lakom a sú tak zdravotne nezávadné. Ceny posteľou sú navyše viac ako príjemné a iste vás poteší aj to, že spoločnosť poskytuje na svoj sortiment dopravu zadarmo po celej SR. Posteľ si tak môžete objednať z pohodlia domova alebo navštíviť niektorú z predajní v Opave, Prahe, Brne, Ostrave aj v Pardubiciach. A na konkrétnu ponuku postelí Grossmann sa teraz pozrieme.

Jednolôžka z prírodného dreva

Jednolôžko BÁRA z masívu borovice morenej na orech

Jednolôžko LADA z borovicového masívu

Manželské postele z prírodného dreva

Posteľ BÁRA z masívu borovice v prírodnom odtieni

Posteľ HANA morená do odtieňa orecha z masívu borovice

Posteľ LADA z bukového masívu v prírodnom odtieni

Posteľ OSKAR v bielej farbe z bukového masívu

Uvedené postele a ďalšie sú v ponuke internetového eshope Grossmann matrace, kde nájdete vysokú kvalitu za prijateľné ceny.