Kúpte si výhodne manželskú posteľ z masívneho dreva

Je čas na nákup novej postele do vašej spálne? Pri výbere novej postele by ste sa nemali unáhliť, ale dobre si svoj výber premyslieť. Posteľ skrátka nekupujete každý deň. Pokiaľ by ste radi, aby vám posteľ dobre slúžila a vydržala čo najdlhšie, mali by ste sa poobzerať po posteliach z masívneho dreva. Postele z masívneho dreva sú stabilné, pevné a majú dlhú životnosť oproti lacným posteliam z laminátu či drevotriesky. Navyše sú zdravotne nezávadné. Medzi prírodné drevo, ktoré sa používa na výrobu postelí z masívu, patrí smrek, borovica, buk, dub a ďalšie. Masívne drevo je možné namoriť do rôznych druhov odtieňov, alebo môžete zvoliť prírodný odtieň dreva. Ďalšou výhodou je, že sa masívne drevo hodí do každého interiéru. Určitým mínusom postele z masívneho dreva môže byť ich vyššia nákupná cena. Ale ani tej sa báť nemusíte, ak viete, kde nakúpiť. Najlepším riešením je vždy nakupovať u výrobcu, kde nie sú ceny zvýšenej o sprostredkovateľa.

Takým výrobcom je aj česká spoločnosť Grossmann matraca. Spoločnosť vyrába postele z masívu cenovo dostupnejšie borovice alebo pevnejšieho masívu buka. V ponuke nájdete štandardné rozmery manželských postelí, 180 x 200 cm a 160 x 200 cm. Postele Grossmann sú ošetrené ekologickým lakom a sú tak zdravotne nezávadné. K vybrané postelivám takisto môžu vyrobiť aj ďalší nábytok ako sú nočné stolíky alebo úložné priestory pod postele. 

A ktoré konkrétne modely v ponuke Grossmann matraca zoženiete?

Napríklad celomasívnu manželskú posteľ LADA z borovice, ktorá je morená do odtieňa jelša. Posteľ je dostupná v rozmere 160 x 200 alebo 180 x 200 cm. Alebo manželskú posteľ LADA z bukového masívu a v prírodnom odtieni tiež v oboch rozmeroch.

Manželská posteľ BÁRA z masívu buku v prírodnom odtieni. Posteľ je dostupná v rozmeroch 160 a 180 x 200 cm. Či ak dávate prednosť tmavším odtieňom, potom je tu manželská posteľ BÁRA z borovice morenej na orech.

Novinkou je potom moderné dvojlôžko OSKAR z prírodného bukového masívu v bielom laku a s čalúneným čelom z eko kože. Skladom len rozmer 180 x 200 cm, ostatné rozmery na objednávku.

Kompletnú ponuku postelí z masívu a informácie o aktuálnych cenách nájdete na internetových stránkach eshopu Grossmann matraca. Alebo môžete navštíviť niektorú z predajní v Opave, Ostrave, Brne, Prahe alebo v Pardubiciach.