Aktuálna ponuka manželských postelí z borovicového masívu

Chystáte sa na rekonštrukciu spálne alebo vám už nevyhovuje existujúce posteľ? S výberom novej manželskej postele by ste nemali ponáhľať a riadne si svoj nákup premyslieť. Pre pohodlné a zdravé spanie nie sú dôležité len matrac, ale aj kvalitná posteľ, ktorá vám bude dlho a dobre slúžiť. Poobzerajte sa po posteliach z masívneho dreva napr. Borovice, ktoré spĺňajú všetky tieto kritériá. Manželské postele z masívneho borovicového dreva sú pevné, stabilné a trvanlivé. Majú oveľa dlhšiu životnosť ako lacné postele z laminátu či drevotriesky. U borovicového dreva najlepšie vynikne samotná štruktúra dreva, ale môže sa moriť do rôznych odtieňov. Borovicové masívne drevo vylepší vzhľad každého interiéru. Manželské postele z borovicového masívu majú len samé výhody. Taká posteľ z masívu sa vám po pol roku nerozpadne, takže nemusíte nič opravovať, reklamovať a pod. Navyše keď nakúpite u výrobcu, nemusíte sa báť navýšenia ceny u sprostredkovateľa.  

Skvelým a prevereným výrobcom masívnych manželských postelí je aj česká firma Grossmann matraca. V ponuke nájdete štandardný rozmer manželských postelí: 180x200. Postele Grossmann sú ošetrené ekologickým lakom, sú teda zdravotne nezávadné. K posteli je možné objednať aj nočné stolíky alebo úložné priestory pod postele. 

Z borovicového masívu nájdete v ponuke spoločnosti Grossmann tieto manželské postele:

Posteľ masív LADA 180x200, ktorá je morená do odtieňa jelša. Podľa vášho želania môže spoločnosť Grossmann dodať nočné stolíky, komody, skrine a pod.

Manželská posteľ LADA 180x200, morené do odtieňa orech. Spracovanie a vykonané postele je veľmi nadštandardné a spĺňa vysoké nároky na kvalitu materiálu a vzhľad.

Manželská posteľ BARA 180x200 je vyrobená z kvalitného dreva borovice. Manželská posteľ má prírodný odtieň, čo má svoje jedinečné čaro, a preto sa hodí do každého interiéru. Povrch je ošetrený dvoma vrstvami bezfarebného laku, aby sa zabezpečila vyššia trvanlivosť a odolnosť materiálu.

Veľmi moderne vyzerá tmavý odtieň manželské postele FILIP, ktorá je morená do odtieňov orech. Posteľ uspokojí vysoké nároky na vzhľad i kvalitu.

Manželská posteľ BARA 180x200 z masívneho dreva borovice moreného do odtieňa orech.

Veľmi nadčasovo vyzerá manželka posteľ z masívu HANA. Je vyrobená z kvalitného dreva borovice a je namorená do odtieňa orech. Uspokojí aj tie najvyššie nároky na spanie.

Manželská posteľ LADA z borovicového masívu sa vyznačuje jednoduchou líniu dizajnu a použitie bezfarebného laku ponecháva priestor prirodzenej kresbe dreva.