Zdravé spanie pre deti vďaka posteliam z masívneho dreva

Je vaše dieťa už odrastenejšie a zaslúžilo by si už svoju vlastnú posteľ? A najlepšie takú, ktorá už vydrží aj cez školské roky, pokojne až do dospelosti? Prečo nie. Ak naozaj chcete takú posteľ, najlepším riešením bude obstaranie postele z prírodného čiže masívneho dreva. U také máte vždy záruku kvality a dlhej životnosti. A dnes sa dozviete, kde presne také zoženiete a k tomu za bezkonkurenčné ceny.

Postele z masívneho dreva sú tým najlepším materiálom na trhu. Spanie na nich je pohodlné a zároveň šetrné aj prírode. Sú zdravotne nezávadné, drevo je bez akýchkoľvek chemických a rakovinotvorných látok, oproti posteliam z lacných lepených drevotrieskových dosiek obsahujúce škodlivý formaldehyd. Konštrukcia postele z masívneho dreva je pevná, odolná a stabilná. Je to v podstate posteľ na celý život, takže investície do nej sa rozhodne oplatí. A keď ju navyše zaobstaráte výhodne, máte ušetrené.

Česká spoločnosť Grossmann matrace je priamy výrobca produktov pre zdravý spánok, medzi ktoré patrí aj postele z masívneho dreva. Pre vaše dieťa môžete zaobstarať posteľ o štandardnom rozmere 90 x 200 cm, ktorá už dieťaťu vydrží až do dospelosti a k ​​tomu za bezkonkurenčné ceny. Postele sú vyrábané z masívu cenovej dostupnej borovica či kvalitnejšieho buka. Pretože sa jedná o priameho výrobcu, samozrejme vám radi vyrobia posteľ i na mieru aj ďalšie doplňujúce nábytok podľa vášho želania. A do novej postele je dobré mať aj kvalitný matrac. U Grossmann matraca kúpite aj tú, tiež za skvelé ceny v pomere ku kvalite.

posteľ LADA z masívu borovice v prírodnom odtieni

posteľ HANA z borovicového masívu morená na orech

posteľ BÁRA z borovicového masívu morená na orech

posteľ MARTIN z masívu borovice

Všetky postele z masívneho dreva a informácie o aktuálnych cenách nájdete na internetových stránkach eshopu Grossmann matrace.