Nemôžete zohnať matrac atypických rozmerov? Skúste českého výrobcu matracov Grossmann

Výroba atypických rozmerov matracov nie je v dnešnej dobe problém a zaoberá sa ňou veľa výrobcov matracov, bez problémov zakúpite aj lamelové rošty netradičných rozmerov. V mnohých prípadoch si však priplatíte. To ale neplatí u všetkých výrobcov. Stačí si vybrať matrac z dostupnej ponuky a tú Vám zhotoví na požadovaný rozmer a bez príplatku. Pokojne aj rozmery 80 x 195 cm, 134 x 187 cm.


U českej spoločnosti Grossmann matrace si môžete vybrať z bohatej ponuky všetkých druhov zdravotných matracov, antibakteriálnych, latexových, PUR a sendvičových, matracov zo studenej peny, pružinových či viscoelastických matracov. Objednávať môžete cez internetový eshop Grossmann matrace alebo môžete navštíviť osobne niektorú z predajní v Opave, Ostrave, Brne, Prahe aj v Pardubiciach, kde si matrac aj vyskúšate.

Prinášame vám niekoľko tipov z našej ponuky matracov:

Matrac Ergoflex Pur má trojvrstvovú konštrukciu spĺňajúce náročné požiadavky na pokojný a hodnotný spánok. Matrac tvoria dve profilované dosky z vysoko kvalitnej peny, ktoré sú doplnené ešte o tretiu medzivrstvu. Obe vrchnej vrstvy majú odlišnú tuhosť, matrac môžete podľa ľubovôle otáčať. Matrac je opatrená poťahom z Aloe Vera.

Matrac Donau HR vyrobený z kvalitných studených pien. Ložná plocha je profilovaná kombináciou masážnych nopkov, počas spánku dochádza k jemnej masáži uvoľňujúce preťažené svalstvo a poskytuje ideálnu podporu celému telu. Matrac je tiež s poťahom z Aloe Vera.


Matrac Visco ORTOPEDIC je zložený z viscoelastickej peny (modrá strana), ktorá vyniká výraznou priedušnosťou a tvarovou stálosťou. Zelená strana je vyrobená zo studenej peny, s vysokou objemovou hmotnosťou. Táto pena si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu po veľmi dlhú dobu. Aj tu je poťah z Aloe Vera samozrejmosťou.

Latexový matrac Jana je zložený z jadra z kvalitnej studenej peny a po stranách zo 100% latexu. Matrac z latexu je pružný a tvarovo stálý, latex sa po stlačení vracia späť do pôvodného stavu. Matrac má tiež dlhšiu životnosť. Tento matrac je vybavený antibakteriálnym poťahom Tencel.

Latexovo-taštičkový matrac Tamara Latex je vysoko ortopedický. Táto luxusná matrac je tvorená jadrom zo sedmizónových taštičkových pružín a vrstvy 100% latexovej peny na ložnej ploche zaručujúca dokonalé ortopedické vlastnosti matraca. V matraci dochádza k správnej cirkulácii vzduchu a odvodu vlhkosti. Zaručuje tie najlepšie hygienické podmienky. Matrac je opatrená poťahom Silver, v ktorom sú napustené nanočastice striebra.

U matracov od českého výrobcu Grossmann matrac máte záruku nízkych cien, vysokej kvality a matrace atypických rozmerov bez poplatku, za rovnakú cenu ako matrac klasických rozmerov. Pre kompletnú ponuku matracov a viac informácií zavítajte do eshopu Grossmann matraca.