Manželské matrace 180 x 200 cm lacno? nie je problém

U českého výrobcu a predajcu Grossmann matrace s dlhoročnou tradíciou nájdete bohatý výber manželských matracov s rozmermi 180 x 200 cm. Keďže je spoločnosť výrobcu, sú ich matrace za bezkonkurenčné a najlepšiu cenu na trhu v pomere ku kvalite. Grossmann matrace sa zaoberajú výrobou zdravotných matracov všetkých druhov: PUR a sendvičových, latexových, viscoelastických, pružinových a taštičkových, antibakteriálnych a matracov zo studenej peny. Okrem toho vyrába aj chrániče matracov, anatomické vankúše, lamelové rošty, spálňový nábytok z masívu a ďalšie produkty v oblasti zdravého spánku.

Z ponuky Grossmann matrace si môžete zaobstarať napríklad tieto matrace o rozmere 180 x 200 cm:

Zdravotný zónový matrac PETRA PLUS je vyrobená zo špeciálnej pružnej a tepelne spracované nemeckej peny. Jadro matraca je tvorené štruktúrou profilovaných drážok pre dokonalú výmenu vzduchu a odvádzanie vlhkosti. Matrac je obojstranná so strednou tuhosťou. Súčasťou matraca je poťah z Aloe Vera.

Sendvičový matrac ORTOPEDY MAXI je zložená z 3,5 cm vrstvy 7 zónovej komfortnej peny (oranžová), 12 cm vrstvy plne flexibilné peny a 3,5 cm vrstvy elastickej PUR peny (modrá). Ložná plocha je profilovaná kombináciou masážnych nopkov pre uvoľnenie svalstva počas spánku. PUR pena zachováva ortopedické vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu po dlhú dobu. Matrac disponuje poťahom z Aloe Vera.

Zdravotný matrac BRIGITA PLUS je vyrobená zo značkovej studenej peny s vysoku objemovou hmotnosťou. Matrac disponuje ergonomickým zónovaním pre ideálnu podporu celého tela. V matraci sú umiestnené vzduchové pre dokonalé vetranie, čo zamedzuje množeniu plesní a roztočov. Matrac je vrátane poťahu z Aloe Vera.


Matrac DONAU VISCO je kombináciou 3 cm vysokej pamäťovej peny, 4,5 cm vysoké komfortné peny, 4 cm vysoké vlnky z komfortnej peny, 4,5 cm vrstvy komfortná peny a 3 cm vrstvy komfortnej peny. Pamäťová pena reaguje na telesnú teplotu a ideálne kopíruje ležiace telo. Matrac je obojstranná z rozdielnou tuhosťou a ložná plocha je profilovaná masážnymi nopky. Matrac má rovnako poťah z Aloe Vera.

Antibakteriálne matraca KLAUDIE je kombináciou nemeckých pien a antibakteriálne peny SANITIZED zo Švajčiarska, ktorá zabraňuje vzniku alergénov. Pena je dermatologicky testovaná a voči ľudskej pokožke sa jedná o maximálne šetrný materiál. Aj táto matrac disponuje poťahom z Aloe Vera.

Matrac s rozmermi 180 x 200 cm nájdete na stránkach eshope Grossmann matrace či využite možnosť osobne si matrac vyskúšať v niektorej z predajní v Opave, Ostrave, Brne, Prahe a Pardubiciach a doprajte svojmu telu zaslúžený odpočinok.