Matrac ERGONOMIC HR nosnosť 150kg

Základní informace

Obj. č.: 2244
Výrobce:
Běžná cena: 631,- €
Vaše cena:
Akční sleva -55%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmPopis produktu

ERGONOMIC HR - nosnosť 150kg - výška 27 cm !

Veľmi luxusný sendvičlohovateľná matrac najvyššej kvality je kombináciou studených pien o rôznych objemových hmotností. Pre výrobu sú použité iba tie najkvalitnejšie materiály súčasnosti, ktoré neobsahujú formaldehyd:


7cm studená pena Carpenter ® 38kg m / 3 - opatrená vduchovými kanáliky
18cm špeciálna vysoko pružnú penu EuroFoam® 35kg m / 3 - jadro tohto matraca tvorí z jednej strany trojrozmerná štruktúra kociek zaručujúce kvalitné prevzdušnenie.


Ložná plocha je profilovaná vduchovými kanáliky, ktoré umožňujú dokonalú výmenu vzduchu a vlhkosti.Díky tejto konštrukcii si zachováva vynikajúce ortopedické vlastnosti. Studená pena vyniká výraznou priedušnosťou a tvarovou stálostí.Je zárukou kvalitného komfortu pri ležaní a spánku (na boku, chrbte a pod.), A nedochádza tak k otlakom obmedzujúcim krvný obeh.
Patrí tak medzi najlepšie produkty v ponuke, s ktorými je spánok maximálne efektívne a osviežujúci.


Matrac je opatrená luxusným poťahom SILVER. Látka je upravená technológiou Silver Protect, pri ktorej sa do látky napustí nanočastice striebra. Takto upravená látka má antibakteriálne účinky. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 60 ° C. Poťah je prešitý termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.


tvrdšie matrace H4, nosnosť do 150kg, možno polohovať.
výška jadra matraca cca 26cm
výška matraca s poťahom cca 27 - 28cm
odporúčané uloženie na pevný alebo lamelový rošt - min.28 lamiel
Záruka 6 rokov na jadro matraca
Záruka 2 roky na poťah matraca


Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 90 x 200 cm631,- €284,- €
Cena do rozměru 120 x 200 cm917,- €413,- €
Cena do rozměru 140 x 200 cm1064,- €479,- €

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASIELANIE NOVINIEK

NAŠE PREDAJNE

;