POSTEĽ RELAX MASÍVNÍ BUK 160,180x200 + ROŠTY + MATRACE

Základní informace

Obj. č.: 215
Výrobce:
Běžná cena: 940,- €
Vaše cena:
Akční sleva -50%Popis produktu

POSTEĽ masívny buk RELAX 160,180x200 + ROŠTY + MATRAC - manželská posteľ je vyrobená z vysoko kvalitného 100% bukového masívu.Postel je dodávaná vrátane 2ks lamelového roštu G20 90x200 a 2ks matrace Relax twin 90x200Cena platí aj pre rozmer 160x200 + 2ks roštov + 80x200 + 1ks matrace Relax twin160x200 / alebo 2ks 80x200 /


Popis rošte lamelového G20: bukový rám, 17 bukových lamiel, šírka lamely 53 mm, hrúbka lamely 8 mm, medzera medzi lamelami 40 mm, výška roštu cca 7 cm, nosnosť do 120kg odporúčame pod naše matrace, rošt veľmi skvalitňuje komfort spania, prevzdušnenie matraca a predlžuje jej životnosť.


Popis matraca: RELAX TWIN komfortný sedemzónový matrac s rozdielnou tuhosťou ložných plôch matraca. Možnosť výberu tuhosti ložnej plochy medzi mäkšou a tuhšie minimalizuje riziko zlej voľby tuhosti matraca. Matrac je vhodná aj pre deti, ale aj pre páry s rozdielnymi požiadavkami na tuhosť lôžka. Jadro matraca je skonštruované z tepelne modifikovanej peny novej generácie s vyššou hustotou, ktorá zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku. Matrac má na jednej strane anatomické tvarovanie, ktoré spôsobuje relaxáciu chrbtových svalov a účinne predchádza bolestiam chrbta. Masážne nopky priaznivo ovplyvňujú prekrvenie svalov a pokožky.Matrace je obojstranná, čo zaručuje dlhú životnost.Luxusní poťah matraca je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 40C.Exkluzívní trojvrstvová látka JERSEY s vysokým podielom bavlny je prešitá termorounem z dutého polyesterového vlákna. poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky. Výška matraca 15cm, nosnosť do 120kg, možno polohovať. Doporučené uloženie na pevný alebo lamelový rošt-min.12 lamel.Záruka 3 roky.


Použité materiály a vysoká kvalita spracovania zaisťujú kolekciu nábytku vyšší štandard, ktorý plne uspokojí aj náročného zákazníka.Manželská posteľ je veľmi pevná, líniovo čistá a hlavne Vám bude skvele slúžiť niekoľko rokov. V kombinácii s kvalitnými matracmi spĺňa tento set najnáročnejšie požiadavky na zdravé a pohodlné spanie. Posteľ je štandardne vyrobená zo starostlivo vyberaného pevného a kvalitného bukového masívu. Jej spracovanie a prevedenie je veľmi nadštandardné a spĺňa vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASIELANIE NOVINIEK

NAŠE PREDAJNE

;