ERGO LATEX nosnosť 150Kg !!

Základní informace

Obj. č.: 1672
Výrobce:
Běžná cena: 549,- €
Vaše cena:
Akční sleva -50%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmPopis produktu

ERGONOMIC LATEX
Táto vysoko luxusný sendvičový polohovateľná matrac najvyššej kvality je kombináciou studenej peny a 100% latexu.Pro výrobu sú použité iba tie najkvalitnejšie materiály súčasnosti, ktoré neobsahujú formaldehyd:


2cm vysoký špeciálny perforovaný 100% latex TALALAY 55kg / m3
18cm špeciálna vysoko pružnú penu EuroFoam® 35kg m / 3 - jadro tohto matraca tvorí z jednej strany trojrozmerná štruktúra kociek zaručujúce kvalitné prevzdušnenie.


Talalay latex je veľmi jemný a na pocit mäkší ako klasický latex. Precízne namiešaná zmes prírodného a syntetického latexu je dokonale premiešaná so vzduchom a vytvára tak ľahučké penu, ktorá sa zmrazí na -30 ° C, čím sa otvoria bunky a vznikne otvorená bunková štruktúra. Následne sa takto vzniknutá pena zmieša s CO2 a vulkanizuje pri 115 ° C, čím sa zväčší objem buniek a zafixuje sa finálna otvorená bunková štruktúra. Táto kombinácia dáva matracu veľmi dobrú vzdušnosť, dlhú životnosť a zaistí optimálnu podporu chrbtice a regeneráciu celého tela behom odpočinku.
Latex disponuje značnou pružnosťou a po stlačení sa vracia späť do pôvodného stavu. Tým umožňuje ideálnu podporu celému telu a je extrémne odolný proti deformáciám. Latex má otvorenú bunkovú štruktúru, čo v prípade matracov znamená zabezpečenie stálej cirkulácie vzduchu, ktorá napomáha udržať ideálnu teplotnú pohodu. Ďalšou vlastnosťou latexové matrace je veľmi dlhá životnosť, kedy tieto matrace bez problémov vydrží po mnoho let.Měkkost latexu a opora tela sú rovnomerne vyvážené spolu so správnou pružnosťou tak, aby sa správne prispôsobili chrbtici.
Matrac je perforovaná a má vysokú priepustnosť vzduchu. Výroba týchto matracov na báze obnoviteľných surovín. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam zaručí Talalay latex Vášmu telu bezstarostný spánok.
Patrí tak medzi najlepšie produkty v ponuke, s ktorými je spánok maximálne efektívne a osviežujúci.


Matrac je opatrená luxusným poťahom SILVER. Látka je upravená technológiou Silver Protect, pri ktorej sa do látky napustí nanočastice striebra. Takto upravená látka má antibakteriálne účinky. Poťah je príjemný na dotyk, priedušný, snímateľný a prateľný do 60 ° C. Poťah je prešitý termorounem z dutého polyesterového vlákna, ktoré zaručuje veľmi dobré vetranie matraca. Poťah je vhodný pre alergikov a astmatikov a zároveň má antibakteriálne účinky.


Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 90 x 200 cm549,- €274,- €

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASIELANIE NOVINIEK

NAŠE PREDAJNE

;